Jelenlegi helyi idő itt Nāmakkal, India
Kérdés: Mennyi az idő itt Nāmakkal? Válasz: Nāmakkal (Tamil Nadu) "IST" időzónában található [*1] (GMT időeltolódás órában: +5.5) és a nyári időszámítás NEM aktív ⇒ Jelenlegi helyi idő (Abban a pillanatban, amikor ez az oldal meg lett jelenítve): vasárnap, 2026. május 31, 21:29 szükség esetén frissítése a lapot
Óra átállítás
nem ismert.
» Nāmakkal Óra átállítás 2026, 2027 (Asia/Kolkata) »
| Nāmakkal infó: | |
|---|---|
| Ország: | India |
| Valuta: | INR, Rupee |
| Kontinens: | Ázsia |
| Népesség: | ≈ 55 997 = 0.048‰ IND Népesség |
| Tengerszint feletti magasság: | ≈ 223 m |
| GPS koordináták | 11° 13' 16.5" Észak, 78° 9' 54.9" Kelet |
| Távolság innen * Egyenlítő: | 1247.7 km (775.3 mi) |
| Távolság innen * Északi sark: | 8759.4 km (5442.8 mi) |
| Nyelvek: [*2] | angol/India (+25) |
| Hálózati dugó | 230 V • 50 Hz • C,D,M [*3] |
Állítsa be Nāmakkal várost alapértelmezettként
Napszak Nāmakkal-'n most
![]() 05:52 |
![]() |
![]() 18:37 |
Időeltolódást Nāmakkal-tól:
| Los Angeles | ************ | | | -12.5 |
| Mexico City | *********** | | | -11.5 |
| New York | ********* | | | -9.5 |
| Rio de Janeiro | ******** | | | -8.5 |
| London | **** | | | -4.5 |
| Moszkva | ** | | | -2.5 |
| Dubaj | * | | | -1.5 |
| Mumbai | | | 0 | |
| Sanghaj | +2.5 | | | ** |
| Tokió | +3.5 | | | *** |
| Sydney | +4.5 | | | **** |
[*1] IST = Asia/Kolkata Időzóna
[*2] Nyelvek India-b'n : • angol/India • Hindi • Bengáli • Telugu • Marathi • Tamil • Urdu • Gudzsaráti • Kannada • Malayalam • Orija • Panjabi • Asszámi • Bihari • Santali • Kasmíri • Nepáli • Szindhi • Konkani (macrolanguage) • Dogri (macrolanguage) • Manipuri • Kínai-tibeti nyelvek • Szanszkrit • Francia • Lushai • Ind nyelvek
⇑ TOP ⇑
= 0.048‰ IND Népesség



