Jelenlegi helyi idő itt Daulatpur, India
Kérdés: Mennyi az idő itt Daulatpur? Válasz: Daulatpur (West Bengal) "IST" időzónában található [*1] (GMT időeltolódás órában: +5.5) és a nyári időszámítás NEM aktív ⇒ Jelenlegi helyi idő (Abban a pillanatban, amikor ez az oldal meg lett jelenítve): vasárnap, 2026. május 31, 21:23 szükség esetén frissítése a lapot
Óra átállítás
nem ismert.
» Daulatpur Óra átállítás 2026, 2027 (Asia/Kolkata) »
| Daulatpur infó: | |
|---|---|
| Ország: | India |
| Valuta: | INR, Rupee |
| Kontinens: | Ázsia |
| Népesség: | ≈ 7 620 = 0.006‰ IND Népesség |
| Tengerszint feletti magasság: | ≈ 37 m |
| GPS koordináták | 25° 19' 33.8" Észak, 88° 19' 47.6" Kelet |
| Távolság innen * Egyenlítő: | 2816 km (1749.8 mi) |
| Távolság innen * Északi sark: | 7191.1 km (4468.3 mi) |
| Nyelvek: [*2] | angol/India (+25) |
| Hálózati dugó | 230 V • 50 Hz • C,D,M [*3] |
Állítsa be Daulatpur várost alapértelmezettként
Napszak Daulatpur-'n most
![]() 04:46 |
![]() |
![]() 18:22 |
Időeltolódást Daulatpur-tól:
| Los Angeles | ************ | | | -12.5 |
| Mexico City | *********** | | | -11.5 |
| New York | ********* | | | -9.5 |
| Rio de Janeiro | ******** | | | -8.5 |
| London | **** | | | -4.5 |
| Moszkva | ** | | | -2.5 |
| Dubaj | * | | | -1.5 |
| Mumbai | | | 0 | |
| Sanghaj | +2.5 | | | ** |
| Tokió | +3.5 | | | *** |
| Sydney | +4.5 | | | **** |
[*1] IST = Asia/Kolkata Időzóna
[*2] Nyelvek India-b'n : • angol/India • Hindi • Bengáli • Telugu • Marathi • Tamil • Urdu • Gudzsaráti • Kannada • Malayalam • Orija • Panjabi • Asszámi • Bihari • Santali • Kasmíri • Nepáli • Szindhi • Konkani (macrolanguage) • Dogri (macrolanguage) • Manipuri • Kínai-tibeti nyelvek • Szanszkrit • Francia • Lushai • Ind nyelvek
⇑ TOP ⇑
= 0.006‰ IND Népesség



