Jelenlegi helyi idő itt Parakou, Benin
Kérdés: Mennyi az idő itt Parakou? Válasz: Parakou (Borgou) "WAT" időzónában található [*1] (GMT időeltolódás órában: +1) és a nyári időszámítás NEM aktív ⇒ Jelenlegi helyi idő (Abban a pillanatban, amikor ez az oldal meg lett jelenítve): szombat, 2026. május 30, 17:09 szükség esetén frissítése a lapot
Óra átállítás
nem ismert.
» Parakou Óra átállítás 2026, 2027 (Africa/Porto-Novo) »
| Parakou infó: | |
|---|---|
| Ország: | Benin |
| Valuta: | XOF, Franc |
| Kontinens: | Afrika |
| Népesség: | ≈ 163 753 = 18.082‰ BEN Népesség |
| Tengerszint feletti magasság: | ≈ 369 m |
| GPS koordináták | 9° 20' 13.8" Észak, 2° 37' 49.1" Kelet |
| Távolság innen * Egyenlítő: | 1038.2 km (645.1 mi) |
| Távolság innen * Északi sark: | 8968.9 km (5573 mi) |
| Nyelvek: [*2] | Francia/Benin |
| Hálózati dugó | 220 V • 50 Hz • C,E [*3] |
Állítsa be Parakou várost alapértelmezettként
Napszak Parakou-'n most
![]() 06:28 |
![]() |
![]() 19:05 |
Időeltolódást Parakou-tól:
| Los Angeles | ******** | | | -8 |
| Mexico City | ******* | | | -7 |
| New York | ***** | | | -5 |
| Rio de Janeiro | **** | | | -4 |
| London | | | 0 | |
| Moszkva | +2 | | | ** |
| Dubaj | +3 | | | *** |
| Mumbai | +4.5 | | | **** |
| Sanghaj | +7 | | | ******* |
| Tokió | +8 | | | ******** |
| Sydney | +9 | | | ********* |

= 18.082‰ BEN Népesség



