Jelenlegi helyi idő itt Tirana, Albánia
Kérdés: Mennyi az idő itt Tirana? Válasz: Tirana (Tiranë) "CEST" időzónában található [*1] (GMT időeltolódás órában: +2) és a nyári időszámítás aktív (+1ó) ⇒ Jelenlegi helyi idő (Abban a pillanatban, amikor ez az oldal meg lett jelenítve): szombat, 2026. május 30, 18:13 szükség esetén frissítése a lapot
Óra átállítás
Tirana átáll téli időszámításra ekkor: 03:00, vasárnap, 2026 október 25. Óraállítás iránya: -1 ó. Hátralévő idő: 147 nap, 8 óra, 46 perc. (Abban a pillanatban, amikor ez az oldal meg lett jelenítve)
» Tirana Óra átállítás 2026, 2027 (Europe/Tirane) »
| Tirana infó: | |
|---|---|
| Ország: | Albánia |
| Valuta: | ALL, Lek |
| Kontinens: | Európa |
| Népesség: | ≈ 374 801 = 125.479‰ ALB Népesség |
| Tengerszint feletti magasság: | ≈ 113 m |
| GPS koordináták | 41° 19' 39" Észak, 19° 49' 8" Kelet |
| Távolság innen * Egyenlítő: | 4595.2 km (2855.3 mi) |
| Távolság innen * Északi sark: | 5411.9 km (3362.8 mi) |
| Nyelvek: [*2] | Albán (+1) |
| Hálózati dugó | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Állítsa be Tirana várost alapértelmezettként
Napszak Tirana-'n most
![]() 05:10 |
![]() |
![]() 20:05 |
Időeltolódást Tirana-tól:
| Los Angeles | ********* | | | -9 |
| Mexico City | ******** | | | -8 |
| New York | ****** | | | -6 |
| Rio de Janeiro | ***** | | | -5 |
| London | * | | | -1 |
| Moszkva | +1 | | | * |
| Dubaj | +2 | | | ** |
| Mumbai | +3.5 | | | *** |
| Sanghaj | +6 | | | ****** |
| Tokió | +7 | | | ******* |
| Sydney | +8 | | | ******** |

= 125.479‰ ALB Népesség



