Jelenlegi helyi idő itt Kalāt, Pakisztán
Kérdés: Mennyi az idő itt Kalāt? Válasz: Kalāt (Balochistān) "PKT" időzónában található [*1] (GMT időeltolódás órában: +5) és a nyári időszámítás NEM aktív ⇒ Jelenlegi helyi idő (Abban a pillanatban, amikor ez az oldal meg lett jelenítve): vasárnap, 2026. május 31, 21:03 szükség esetén frissítése a lapot
Óra átállítás
nem ismert.
» Kalāt Óra átállítás 2026, 2027 (Asia/Karachi) »
| Kalāt infó: | |
|---|---|
| Ország: | Pakisztán |
| Valuta: | PKR, Rupee |
| Kontinens: | Ázsia |
| Népesség: | ≈ 26 701 = 0.145‰ PAK Népesség |
| Tengerszint feletti magasság: | ≈ 2019 m |
| GPS koordináták | 29° 1' 21" Észak, 66° 35' 29.8" Kelet |
| Távolság innen * Egyenlítő: | 3227 km (2005.2 mi) |
| Távolság innen * Északi sark: | 6780.1 km (4212.9 mi) |
| Nyelvek: [*2] | Urdu/Pakisztán (+5) |
| Hálózati dugó | 230 V • 50 Hz • C,D [*3] |
Állítsa be Kalāt várost alapértelmezettként
Napszak Kalāt-'n most
![]() 05:35 |
![]() |
![]() 19:27 |
Időeltolódást Kalāt-tól:
| Los Angeles | ************ | | | -12 |
| Mexico City | *********** | | | -11 |
| New York | ********* | | | -9 |
| Rio de Janeiro | ******** | | | -8 |
| London | **** | | | -4 |
| Moszkva | ** | | | -2 |
| Dubaj | * | | | -1 |
| Mumbai | +0.5 | | | |
| Sanghaj | +3 | | | *** |
| Tokió | +4 | | | **** |
| Sydney | +5 | | | ***** |

= 0.145‰ PAK Népesség



