Jelenlegi helyi idő itt Ahmadpur East, Pakisztán
Kérdés: Mennyi az idő itt Ahmadpur East? Válasz: Ahmadpur East (Punjab) "PKT" időzónában található [*1] (GMT időeltolódás órában: +5) és a nyári időszámítás NEM aktív ⇒ Jelenlegi helyi idő (Abban a pillanatban, amikor ez az oldal meg lett jelenítve): vasárnap, 2026. május 31, 21:03 szükség esetén frissítése a lapot
Óra átállítás
nem ismert.
» Ahmadpur East Óra átállítás 2026, 2027 (Asia/Karachi) »
| Ahmadpur East infó: | |
|---|---|
| Ország: | Pakisztán |
| Valuta: | PKR, Rupee |
| Kontinens: | Ázsia |
| Népesség: | ≈ 116 579 = 0.632‰ PAK Népesség |
| Tengerszint feletti magasság: | ≈ 105 m |
| GPS koordináták | 29° 8' 35.1" Észak, 71° 15' 35.1" Kelet |
| Távolság innen * Egyenlítő: | 3240.4 km (2013.5 mi) |
| Távolság innen * Északi sark: | 6766.7 km (4204.6 mi) |
| Nyelvek: [*2] | Urdu/Pakisztán (+5) |
| Hálózati dugó | 230 V • 50 Hz • C,D [*3] |
Állítsa be Ahmadpur East várost alapértelmezettként
Napszak Ahmadpur East-'n most
![]() 05:16 |
![]() |
![]() 19:08 |
Időeltolódást Ahmadpur East-tól:
| Los Angeles | ************ | | | -12 |
| Mexico City | *********** | | | -11 |
| New York | ********* | | | -9 |
| Rio de Janeiro | ******** | | | -8 |
| London | **** | | | -4 |
| Moszkva | ** | | | -2 |
| Dubaj | * | | | -1 |
| Mumbai | +0.5 | | | |
| Sanghaj | +3 | | | *** |
| Tokió | +4 | | | **** |
| Sydney | +5 | | | ***** |

= 0.632‰ PAK Népesség



