Jelenlegi helyi idő itt Oxford, Amerikai Egyesült Államok
Kérdés: Mennyi az idő itt Oxford? Válasz: Oxford (Massachusetts) "EDT" időzónában található [*1] (GMT időeltolódás órában: -4) és a nyári időszámítás aktív (+1ó) ⇒ Jelenlegi helyi idő (Abban a pillanatban, amikor ez az oldal meg lett jelenítve): vasárnap, 2026. május 31, 15:18 szükség esetén frissítése a lapot
Óra átállítás
Oxford átáll téli időszámításra ekkor: 02:00, vasárnap, 2026 november 01. Óraállítás iránya: -1 ó. Hátralévő idő: 153 nap, 10 óra, 41 perc. (Abban a pillanatban, amikor ez az oldal meg lett jelenítve)
» Oxford Óra átállítás 2026, 2027 (America/New_York) »
| Oxford infó: | |
|---|---|
| Ország: | Amerikai Egyesült Államok |
| Valuta: | USD, Dollar |
| Kontinens: | Észak Amerika |
| Népesség: | ≈ 6 103 = 0.02‰ USA Népesség |
| Tengerszint feletti magasság: | ≈ 156 m |
| GPS koordináták | 42° 7' 0.3" Észak, 71° 51' 53.2" Nyugat |
| Távolság innen * Egyenlítő: | 4682.9 km (2909.8 mi) |
| Távolság innen * Északi sark: | 5324.1 km (3308.3 mi) |
| Nyelvek: [*2] | angol/Amerikai Egyesült Államok (+3) |
| Hálózati dugó | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Állítsa be Oxford várost alapértelmezettként
Napszak Oxford-'n most
![]() 05:14 |
![]() |
![]() 20:16 |
Időeltolódást Oxford-tól:
| Los Angeles | *** | | | -3 |
| Mexico City | ** | | | -2 |
| New York | | | 0 | |
| Rio de Janeiro | +1 | | | * |
| London | +5 | | | ***** |
| Moszkva | +7 | | | ******* |
| Dubaj | +8 | | | ******** |
| Mumbai | +9.5 | | | ********* |
| Sanghaj | +12 | | | ************ |
| Tokió | +13 | | | ************* |
| Sydney | +14 | | | ************** |

= 0.02‰ USA Népesség



