Jelenlegi helyi idő itt Overland Park, Amerikai Egyesült Államok
Kérdés: Mennyi az idő itt Overland Park? Válasz: Overland Park (Kansas) "CDT" időzónában található [*1] (GMT időeltolódás órában: -5) és a nyári időszámítás aktív (+1ó) ⇒ Jelenlegi helyi idő (Abban a pillanatban, amikor ez az oldal meg lett jelenítve): vasárnap, 2026. május 31, 13:16 szükség esetén frissítése a lapot
Óra átállítás
Overland Park átáll téli időszámításra ekkor: 02:00, vasárnap, 2026 november 01. Óraállítás iránya: -1 ó. Hátralévő idő: 153 nap, 12 óra, 43 perc. (Abban a pillanatban, amikor ez az oldal meg lett jelenítve)
» Overland Park Óra átállítás 2026, 2027 (America/Chicago) »
| Overland Park infó: | |
|---|---|
| Ország: | Amerikai Egyesült Államok |
| Valuta: | USD, Dollar |
| Kontinens: | Észak Amerika |
| Népesség: | ≈ 173 372 = 0.559‰ USA Népesség |
| Tengerszint feletti magasság: | ≈ 335 m |
| GPS koordináták | 38° 58' 56" Észak, 94° 40' 14.8" Nyugat |
| Távolság innen * Egyenlítő: | 4334.4 km (2693.3 mi) |
| Távolság innen * Északi sark: | 5672.6 km (3524.8 mi) |
| Nyelvek: [*2] | angol/Amerikai Egyesült Államok (+3) |
| Hálózati dugó | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Állítsa be Overland Park várost alapértelmezettként
Napszak Overland Park-'n most
![]() 05:55 |
![]() |
![]() 20:37 |
Időeltolódást Overland Park-tól:
| Los Angeles | ** | | | -2 |
| Mexico City | * | | | -1 |
| New York | +1 | | | * |
| Rio de Janeiro | +2 | | | ** |
| London | +6 | | | ****** |
| Moszkva | +8 | | | ******** |
| Dubaj | +9 | | | ********* |
| Mumbai | +10.5 | | | ********** |
| Sanghaj | +13 | | | ************* |
| Tokió | +14 | | | ************** |
| Sydney | +15 | | | *************** |

= 0.559‰ USA Népesség



