Jelenlegi helyi idő itt Orange, Amerikai Egyesült Államok
Kérdés: Mennyi az idő itt Orange? Válasz: Orange (California) "PDT" időzónában található [*1] (GMT időeltolódás órában: -7) és a nyári időszámítás aktív (+1ó) ⇒ Jelenlegi helyi idő (Abban a pillanatban, amikor ez az oldal meg lett jelenítve): vasárnap, 2026. május 31, 11:15 szükség esetén frissítése a lapot
Óra átállítás
Orange átáll téli időszámításra ekkor: 02:00, vasárnap, 2026 november 01. Óraállítás iránya: -1 ó. Hátralévő idő: 153 nap, 14 óra, 44 perc. (Abban a pillanatban, amikor ez az oldal meg lett jelenítve)
» Orange Óra átállítás 2026, 2027 (America/Los_Angeles) »
| Orange infó: | |
|---|---|
| Ország: | Amerikai Egyesült Államok |
| Valuta: | USD, Dollar |
| Kontinens: | Észak Amerika |
| Népesség: | ≈ 136 416 = 0.44‰ USA Népesség |
| Tengerszint feletti magasság: | ≈ 61 m |
| GPS koordináták | 33° 47' 16" Észak, 117° 51' 11.2" Nyugat |
| Távolság innen * Egyenlítő: | 3756.9 km (2334.4 mi) |
| Távolság innen * Északi sark: | 6250.2 km (3883.7 mi) |
| Nyelvek: [*2] | angol/Amerikai Egyesült Államok (+3) |
| Hálózati dugó | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Állítsa be Orange várost alapértelmezettként
Napszak Orange-'n most
![]() 05:41 |
![]() |
![]() 19:56 |
Időeltolódást Orange-tól:
| Los Angeles | | | 0 | |
| Mexico City | +1 | | | * |
| New York | +3 | | | *** |
| Rio de Janeiro | +4 | | | **** |
| London | +8 | | | ******** |
| Moszkva | +10 | | | ********** |
| Dubaj | +11 | | | *********** |
| Mumbai | +12.5 | | | ************ |
| Sanghaj | +15 | | | *************** |
| Tokió | +16 | | | **************** |
| Sydney | +17 | | | ***************** |

= 0.44‰ USA Népesség



