Jelenlegi helyi idő itt Olathe, Amerikai Egyesült Államok
Kérdés: Mennyi az idő itt Olathe? Válasz: Olathe (Kansas) "CDT" időzónában található [*1] (GMT időeltolódás órában: -5) és a nyári időszámítás aktív (+1ó) ⇒ Jelenlegi helyi idő (Abban a pillanatban, amikor ez az oldal meg lett jelenítve): vasárnap, 2026. május 31, 13:15 szükség esetén frissítése a lapot
Óra átállítás
Olathe átáll téli időszámításra ekkor: 02:00, vasárnap, 2026 november 01. Óraállítás iránya: -1 ó. Hátralévő idő: 153 nap, 12 óra, 44 perc. (Abban a pillanatban, amikor ez az oldal meg lett jelenítve)
» Olathe Óra átállítás 2026, 2027 (America/Chicago) »
| Olathe infó: | |
|---|---|
| Ország: | Amerikai Egyesült Államok |
| Valuta: | USD, Dollar |
| Kontinens: | Észak Amerika |
| Népesség: | ≈ 125 872 = 0.406‰ USA Népesség |
| Tengerszint feletti magasság: | ≈ 324 m |
| GPS koordináták | 38° 52' 53" Észak, 94° 49' 8.9" Nyugat |
| Távolság innen * Egyenlítő: | 4323.2 km (2686.3 mi) |
| Távolság innen * Északi sark: | 5683.9 km (3531.8 mi) |
| Nyelvek: [*2] | angol/Amerikai Egyesült Államok (+3) |
| Hálózati dugó | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Állítsa be Olathe várost alapértelmezettként
Napszak Olathe-'n most
![]() 05:55 |
![]() |
![]() 20:38 |
Időeltolódást Olathe-tól:
| Los Angeles | ** | | | -2 |
| Mexico City | * | | | -1 |
| New York | +1 | | | * |
| Rio de Janeiro | +2 | | | ** |
| London | +6 | | | ****** |
| Moszkva | +8 | | | ******** |
| Dubaj | +9 | | | ********* |
| Mumbai | +10.5 | | | ********** |
| Sanghaj | +13 | | | ************* |
| Tokió | +14 | | | ************** |
| Sydney | +15 | | | *************** |

= 0.406‰ USA Népesség



