Jelenlegi helyi idő itt Oceanport, Amerikai Egyesült Államok
Kérdés: Mennyi az idő itt Oceanport? Válasz: Oceanport (New Jersey) "EDT" időzónában található [*1] (GMT időeltolódás órában: -4) és a nyári időszámítás aktív (+1ó) ⇒ Jelenlegi helyi idő (Abban a pillanatban, amikor ez az oldal meg lett jelenítve): vasárnap, 2026. május 31, 15:18 szükség esetén frissítése a lapot
Óra átállítás
Oceanport átáll téli időszámításra ekkor: 02:00, vasárnap, 2026 november 01. Óraállítás iránya: -1 ó. Hátralévő idő: 153 nap, 10 óra, 41 perc. (Abban a pillanatban, amikor ez az oldal meg lett jelenítve)
» Oceanport Óra átállítás 2026, 2027 (America/New_York) »
| Oceanport infó: | |
|---|---|
| Ország: | Amerikai Egyesült Államok |
| Valuta: | USD, Dollar |
| Kontinens: | Észak Amerika |
| Népesség: | ≈ 5 832 = 0.019‰ USA Népesség |
| Tengerszint feletti magasság: | ≈ 6 m |
| GPS koordináták | 40° 19' 5.4" Észak, 74° 0' 54.5" Nyugat |
| Távolság innen * Egyenlítő: | 4483 km (2785.6 mi) |
| Távolság innen * Északi sark: | 5524.1 km (3432.5 mi) |
| Nyelvek: [*2] | angol/Amerikai Egyesült Államok (+3) |
| Hálózati dugó | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Állítsa be Oceanport várost alapértelmezettként
Napszak Oceanport-'n most
![]() 05:28 |
![]() |
![]() 20:19 |
Időeltolódást Oceanport-tól:
| Los Angeles | *** | | | -3 |
| Mexico City | ** | | | -2 |
| New York | | | 0 | |
| Rio de Janeiro | +1 | | | * |
| London | +5 | | | ***** |
| Moszkva | +7 | | | ******* |
| Dubaj | +8 | | | ******** |
| Mumbai | +9.5 | | | ********* |
| Sanghaj | +12 | | | ************ |
| Tokió | +13 | | | ************* |
| Sydney | +14 | | | ************** |

= 0.019‰ USA Népesség



