Jelenlegi helyi idő itt Bath, Amerikai Egyesült Államok
Kérdés: Mennyi az idő itt Bath? Válasz: Bath (Maine) "EDT" időzónában található [*1] (GMT időeltolódás órában: -4) és a nyári időszámítás aktív (+1ó) ⇒ Jelenlegi helyi idő (Abban a pillanatban, amikor ez az oldal meg lett jelenítve): hétfő, 2026. május 25, 17:35 szükség esetén frissítése a lapot
Óra átállítás
Bath átáll téli időszámításra ekkor: 02:00, vasárnap, 2026 november 01. Óraállítás iránya: -1 ó. Hátralévő idő: 159 nap, 8 óra, 24 perc. (Abban a pillanatban, amikor ez az oldal meg lett jelenítve)
» Bath Óra átállítás 2026, 2027 (America/New_York) »
| Bath infó: | |
|---|---|
| Ország: | Amerikai Egyesült Államok |
| Valuta: | USD, Dollar |
| Kontinens: | Észak Amerika |
| Népesség: | ≈ 8 514 = 0.027‰ USA Népesség |
| Tengerszint feletti magasság: | ≈ 24 m |
| GPS koordináták | 43° 54' 38.3" Észak, 69° 49' 14.2" Nyugat |
| Távolság innen * Egyenlítő: | 4882.4 km (3033.8 mi) |
| Távolság innen * Északi sark: | 5124.7 km (3184.3 mi) |
| Nyelvek: [*2] | angol/Amerikai Egyesült Államok (+3) |
| Hálózati dugó | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Állítsa be Bath várost alapértelmezettként
Napszak Bath-'n most
![]() 05:03 |
![]() |
![]() 20:08 |
Időeltolódást Bath-tól:
| Los Angeles | *** | | | -3 |
| Mexico City | ** | | | -2 |
| New York | | | 0 | |
| Rio de Janeiro | +1 | | | * |
| London | +5 | | | ***** |
| Moszkva | +7 | | | ******* |
| Dubaj | +8 | | | ******** |
| Mumbai | +9.5 | | | ********* |
| Sanghaj | +12 | | | ************ |
| Tokió | +13 | | | ************* |
| Sydney | +14 | | | ************** |

= 0.027‰ USA Népesség



