Jelenlegi helyi idő itt Barstow Heights, Amerikai Egyesült Államok
Kérdés: Mennyi az idő itt Barstow Heights? Válasz: Barstow Heights (California) "PDT" időzónában található [*1] (GMT időeltolódás órában: -7) és a nyári időszámítás aktív (+1ó) ⇒ Jelenlegi helyi idő (Abban a pillanatban, amikor ez az oldal meg lett jelenítve): hétfő, 2026. május 25, 13:22 szükség esetén frissítése a lapot
Óra átállítás
Barstow Heights átáll téli időszámításra ekkor: 02:00, vasárnap, 2026 november 01. Óraállítás iránya: -1 ó. Hátralévő idő: 159 nap, 12 óra, 37 perc. (Abban a pillanatban, amikor ez az oldal meg lett jelenítve)
» Barstow Heights Óra átállítás 2026, 2027 (America/Los_Angeles) »
| Barstow Heights infó: | |
|---|---|
| Ország: | Amerikai Egyesült Államok |
| Valuta: | USD, Dollar |
| Kontinens: | Észak Amerika |
| Népesség: | ≈ 24 202 = 0.078‰ USA Népesség |
| Tengerszint feletti magasság: | ≈ 780 m |
| GPS koordináták | 34° 52' 11" Észak, 117° 3' 22.1" Nyugat |
| Távolság innen * Egyenlítő: | 3877.1 km (2409.1 mi) |
| Távolság innen * Északi sark: | 6129.9 km (3809 mi) |
| Nyelvek: [*2] | angol/Amerikai Egyesült Államok (+3) |
| Hálózati dugó | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Állítsa be Barstow Heights várost alapértelmezettként
Napszak Barstow Heights-'n most
![]() 05:38 |
![]() |
![]() 19:52 |
Időeltolódást Barstow Heights-tól:
| Los Angeles | | | 0 | |
| Mexico City | +1 | | | * |
| New York | +3 | | | *** |
| Rio de Janeiro | +4 | | | **** |
| London | +8 | | | ******** |
| Moszkva | +10 | | | ********** |
| Dubaj | +11 | | | *********** |
| Mumbai | +12.5 | | | ************ |
| Sanghaj | +15 | | | *************** |
| Tokió | +16 | | | **************** |
| Sydney | +17 | | | ***************** |

= 0.078‰ USA Népesség



