Jelenlegi helyi idő itt Avra Valley, Amerikai Egyesült Államok
Kérdés: Mennyi az idő itt Avra Valley? Válasz: Avra Valley (Arizona) "MST" időzónában található [*1] (GMT időeltolódás órában: -7) és a nyári időszámítás NEM aktív ⇒ Jelenlegi helyi idő (Abban a pillanatban, amikor ez az oldal meg lett jelenítve): hétfő, 2026. május 25, 16:49 szükség esetén frissítése a lapot
Óra átállítás
nem ismert.
» Avra Valley Óra átállítás 2026, 2027 (America/Phoenix) »
| Avra Valley infó: | |
|---|---|
| Ország: | Amerikai Egyesült Államok |
| Valuta: | USD, Dollar |
| Kontinens: | Észak Amerika |
| Népesség: | ≈ 6 050 = 0.02‰ USA Népesség |
| Tengerszint feletti magasság: | ≈ 580 m |
| GPS koordináták | 32° 26' 16.3" Észak, 111° 18' 55.4" Nyugat |
| Távolság innen * Egyenlítő: | 3606.8 km (2241.1 mi) |
| Távolság innen * Északi sark: | 6400.3 km (3977 mi) |
| Nyelvek: [*2] | angol/Amerikai Egyesült Államok (+3) |
| Hálózati dugó | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Állítsa be Avra Valley várost alapértelmezettként
Napszak Avra Valley-'n most
![]() 05:21 |
![]() |
![]() 19:23 |
Időeltolódást Avra Valley-tól:
| Los Angeles | | | 0 | |
| Mexico City | +1 | | | * |
| New York | +3 | | | *** |
| Rio de Janeiro | +4 | | | **** |
| London | +8 | | | ******** |
| Moszkva | +10 | | | ********** |
| Dubaj | +11 | | | *********** |
| Mumbai | +12.5 | | | ************ |
| Sanghaj | +15 | | | *************** |
| Tokió | +16 | | | **************** |
| Sydney | +17 | | | ***************** |

= 0.02‰ USA Népesség



