Jelenlegi helyi idő itt Avenal, Amerikai Egyesült Államok
Kérdés: Mennyi az idő itt Avenal? Válasz: Avenal (California) "PDT" időzónában található [*1] (GMT időeltolódás órában: -7) és a nyári időszámítás aktív (+1ó) ⇒ Jelenlegi helyi idő (Abban a pillanatban, amikor ez az oldal meg lett jelenítve): hétfő, 2026. május 25, 16:48 szükség esetén frissítése a lapot
Óra átállítás
Avenal átáll téli időszámításra ekkor: 02:00, vasárnap, 2026 november 01. Óraállítás iránya: -1 ó. Hátralévő idő: 159 nap, 9 óra, 11 perc. (Abban a pillanatban, amikor ez az oldal meg lett jelenítve)
» Avenal Óra átállítás 2026, 2027 (America/Los_Angeles) »
| Avenal infó: | |
|---|---|
| Ország: | Amerikai Egyesült Államok |
| Valuta: | USD, Dollar |
| Kontinens: | Észak Amerika |
| Népesség: | ≈ 15 505 = 0.05‰ USA Népesség |
| Tengerszint feletti magasság: | ≈ 248 m |
| GPS koordináták | 36° 0' 14.8" Észak, 120° 7' 44.5" Nyugat |
| Távolság innen * Egyenlítő: | 4003.3 km (2487.5 mi) |
| Távolság innen * Északi sark: | 6003.8 km (3730.6 mi) |
| Nyelvek: [*2] | angol/Amerikai Egyesült Államok (+3) |
| Hálózati dugó | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Állítsa be Avenal várost alapértelmezettként
Napszak Avenal-'n most
![]() 05:47 |
![]() |
![]() 20:07 |
Időeltolódást Avenal-tól:
| Los Angeles | | | 0 | |
| Mexico City | +1 | | | * |
| New York | +3 | | | *** |
| Rio de Janeiro | +4 | | | **** |
| London | +8 | | | ******** |
| Moszkva | +10 | | | ********** |
| Dubaj | +11 | | | *********** |
| Mumbai | +12.5 | | | ************ |
| Sanghaj | +15 | | | *************** |
| Tokió | +16 | | | **************** |
| Sydney | +17 | | | ***************** |

= 0.05‰ USA Népesség



