Jelenlegi helyi idő itt Arlington, Amerikai Egyesült Államok
Kérdés: Mennyi az idő itt Arlington? Válasz: Arlington (Texas) "CDT" időzónában található [*1] (GMT időeltolódás órában: -5) és a nyári időszámítás aktív (+1ó) ⇒ Jelenlegi helyi idő (Abban a pillanatban, amikor ez az oldal meg lett jelenítve): hétfő, 2026. május 25, 17:31 szükség esetén frissítése a lapot
Óra átállítás
Arlington átáll téli időszámításra ekkor: 02:00, vasárnap, 2026 november 01. Óraállítás iránya: -1 ó. Hátralévő idő: 159 nap, 8 óra, 28 perc. (Abban a pillanatban, amikor ez az oldal meg lett jelenítve)
» Arlington Óra átállítás 2026, 2027 (America/Chicago) »
| Arlington infó: | |
|---|---|
| Ország: | Amerikai Egyesült Államok |
| Valuta: | USD, Dollar |
| Kontinens: | Észak Amerika |
| Népesség: | ≈ 365 438 = 1.178‰ USA Népesség |
| Tengerszint feletti magasság: | ≈ 190 m |
| GPS koordináták | 32° 44' 8.5" Észak, 97° 6' 29.1" Nyugat |
| Távolság innen * Egyenlítő: | 3639.9 km (2261.7 mi) |
| Távolság innen * Északi sark: | 6367.2 km (3956.4 mi) |
| Nyelvek: [*2] | angol/Amerikai Egyesült Államok (+3) |
| Hálózati dugó | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Állítsa be Arlington várost alapértelmezettként
Napszak Arlington-'n most
![]() 06:23 |
![]() |
![]() 20:27 |
Időeltolódást Arlington-tól:
| Los Angeles | ** | | | -2 |
| Mexico City | * | | | -1 |
| New York | +1 | | | * |
| Rio de Janeiro | +2 | | | ** |
| London | +6 | | | ****** |
| Moszkva | +8 | | | ******** |
| Dubaj | +9 | | | ********* |
| Mumbai | +10.5 | | | ********** |
| Sanghaj | +13 | | | ************* |
| Tokió | +14 | | | ************** |
| Sydney | +15 | | | *************** |

= 1.178‰ USA Népesség



