Jelenlegi helyi idő itt Andrews, Amerikai Egyesült Államok
Kérdés: Mennyi az idő itt Andrews? Válasz: Andrews (Texas) "CDT" időzónában található [*1] (GMT időeltolódás órában: -5) és a nyári időszámítás aktív (+1ó) ⇒ Jelenlegi helyi idő (Abban a pillanatban, amikor ez az oldal meg lett jelenítve): hétfő, 2026. május 25, 18:49 szükség esetén frissítése a lapot
Óra átállítás
Andrews átáll téli időszámításra ekkor: 02:00, vasárnap, 2026 november 01. Óraállítás iránya: -1 ó. Hátralévő idő: 159 nap, 7 óra, 10 perc. (Abban a pillanatban, amikor ez az oldal meg lett jelenítve)
» Andrews Óra átállítás 2026, 2027 (America/Chicago) »
| Andrews infó: | |
|---|---|
| Ország: | Amerikai Egyesült Államok |
| Valuta: | USD, Dollar |
| Kontinens: | Észak Amerika |
| Népesség: | ≈ 11 088 = 0.036‰ USA Népesség |
| Tengerszint feletti magasság: | ≈ 969 m |
| GPS koordináták | 32° 19' 7.4" Észak, 102° 32' 44.6" Nyugat |
| Távolság innen * Egyenlítő: | 3593.5 km (2232.9 mi) |
| Távolság innen * Északi sark: | 6413.6 km (3985.2 mi) |
| Nyelvek: [*2] | angol/Amerikai Egyesült Államok (+3) |
| Hálózati dugó | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Állítsa be Andrews várost alapértelmezettként
Napszak Andrews-'n most
![]() 06:46 |
![]() |
![]() 20:48 |
Időeltolódást Andrews-tól:
| Los Angeles | ** | | | -2 |
| Mexico City | * | | | -1 |
| New York | +1 | | | * |
| Rio de Janeiro | +2 | | | ** |
| London | +6 | | | ****** |
| Moszkva | +8 | | | ******** |
| Dubaj | +9 | | | ********* |
| Mumbai | +10.5 | | | ********** |
| Sanghaj | +13 | | | ************* |
| Tokió | +14 | | | ************** |
| Sydney | +15 | | | *************** |

= 0.036‰ USA Népesség



