Jelenlegi helyi idő itt Anchorage, Amerikai Egyesült Államok
Kérdés: Mennyi az idő itt Anchorage? Válasz: Anchorage (Alaska) "AKDT" időzónában található [*1] (GMT időeltolódás órában: -8) és a nyári időszámítás aktív (+1ó) ⇒ Jelenlegi helyi idő (Abban a pillanatban, amikor ez az oldal meg lett jelenítve): hétfő, 2026. május 25, 14:31 szükség esetén frissítése a lapot
Óra átállítás
Anchorage átáll téli időszámításra ekkor: 02:00, vasárnap, 2026 november 01. Óraállítás iránya: -1 ó. Hátralévő idő: 159 nap, 11 óra, 28 perc. (Abban a pillanatban, amikor ez az oldal meg lett jelenítve)
» Anchorage Óra átállítás 2026, 2027 (America/Anchorage) »
| Anchorage infó: | |
|---|---|
| Ország: | Amerikai Egyesült Államok |
| Valuta: | USD, Dollar |
| Kontinens: | Észak Amerika |
| Népesség: | ≈ 291 826 = 0.941‰ USA Népesség |
| Tengerszint feletti magasság: | ≈ 16 m |
| GPS koordináták | 61° 13' 5" Észak, 149° 54' 1" Nyugat |
| Távolság innen * Egyenlítő: | 6806.8 km (4229.6 mi) |
| Távolság innen * Északi sark: | 3200.3 km (1988.5 mi) |
| Nyelvek: [*2] | angol/Amerikai Egyesült Államok (+3) |
| Hálózati dugó | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Állítsa be Anchorage várost alapértelmezettként
Napszak Anchorage-'n most
![]() 04:47 |
![]() |
![]() 23:05 |
Időeltolódást Anchorage-tól:
| Los Angeles | +1 | | | * |
| Mexico City | +2 | | | ** |
| New York | +4 | | | **** |
| Rio de Janeiro | +5 | | | ***** |
| London | +9 | | | ********* |
| Moszkva | +11 | | | *********** |
| Dubaj | +12 | | | ************ |
| Mumbai | +13.5 | | | ************* |
| Sanghaj | +16 | | | **************** |
| Tokió | +17 | | | ***************** |
| Sydney | +18 | | | ****************** |

= 0.941‰ USA Népesség



