Jelenlegi helyi idő itt Alamo Heights, Amerikai Egyesült Államok
Kérdés: Mennyi az idő itt Alamo Heights? Válasz: Alamo Heights (Texas) "CDT" időzónában található [*1] (GMT időeltolódás órában: -5) és a nyári időszámítás aktív (+1ó) ⇒ Jelenlegi helyi idő (Abban a pillanatban, amikor ez az oldal meg lett jelenítve): hétfő, 2026. május 25, 20:12 szükség esetén frissítése a lapot
Óra átállítás
Alamo Heights átáll téli időszámításra ekkor: 02:00, vasárnap, 2026 november 01. Óraállítás iránya: -1 ó. Hátralévő idő: 159 nap, 5 óra, 47 perc. (Abban a pillanatban, amikor ez az oldal meg lett jelenítve)
» Alamo Heights Óra átállítás 2026, 2027 (America/Chicago) »
| Alamo Heights infó: | |
|---|---|
| Ország: | Amerikai Egyesült Államok |
| Valuta: | USD, Dollar |
| Kontinens: | Észak Amerika |
| Népesség: | ≈ 7 031 = 0.023‰ USA Népesség |
| Tengerszint feletti magasság: | ≈ 248 m |
| GPS koordináták | 29° 29' 5.8" Észak, 98° 27' 57.1" Nyugat |
| Távolság innen * Egyenlítő: | 3278.4 km (2037.1 mi) |
| Távolság innen * Északi sark: | 6728.6 km (4181 mi) |
| Nyelvek: [*2] | angol/Amerikai Egyesült Államok (+3) |
| Hálózati dugó | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Állítsa be Alamo Heights várost alapértelmezettként
Napszak Alamo Heights-'n most
![]() 06:36 |
![]() |
![]() 20:25 |
Időeltolódást Alamo Heights-tól:
| Los Angeles | ** | | | -2 |
| Mexico City | * | | | -1 |
| New York | +1 | | | * |
| Rio de Janeiro | +2 | | | ** |
| London | +6 | | | ****** |
| Moszkva | +8 | | | ******** |
| Dubaj | +9 | | | ********* |
| Mumbai | +10.5 | | | ********** |
| Sanghaj | +13 | | | ************* |
| Tokió | +14 | | | ************** |
| Sydney | +15 | | | *************** |

= 0.023‰ USA Népesség



