Jelenlegi helyi idő itt Air Force Academy, Amerikai Egyesült Államok
Kérdés: Mennyi az idő itt Air Force Academy? Válasz: Air Force Academy (Colorado) "MDT" időzónában található [*1] (GMT időeltolódás órában: -6) és a nyári időszámítás aktív (+1ó) ⇒ Jelenlegi helyi idő (Abban a pillanatban, amikor ez az oldal meg lett jelenítve): hétfő, 2026. május 25, 17:49 szükség esetén frissítése a lapot
Óra átállítás
Air Force Academy átáll téli időszámításra ekkor: 02:00, vasárnap, 2026 november 01. Óraállítás iránya: -1 ó. Hátralévő idő: 159 nap, 8 óra, 10 perc. (Abban a pillanatban, amikor ez az oldal meg lett jelenítve)
» Air Force Academy Óra átállítás 2026, 2027 (America/Denver) »
| Air Force Academy infó: | |
|---|---|
| Ország: | Amerikai Egyesült Államok |
| Valuta: | USD, Dollar |
| Kontinens: | Észak Amerika |
| Népesség: | ≈ 6 680 = 0.022‰ USA Népesség |
| Tengerszint feletti magasság: | ≈ 2070 m |
| GPS koordináták | 38° 59' 39.3" Észak, 104° 51' 49.5" Nyugat |
| Távolság innen * Egyenlítő: | 4335.8 km (2694.1 mi) |
| Távolság innen * Északi sark: | 5671.3 km (3524 mi) |
| Nyelvek: [*2] | angol/Amerikai Egyesült Államok (+3) |
| Hálózati dugó | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Állítsa be Air Force Academy várost alapértelmezettként
Napszak Air Force Academy-'n most
![]() 05:38 |
![]() |
![]() 20:14 |
Időeltolódást Air Force Academy-tól:
| Los Angeles | * | | | -1 |
| Mexico City | | | 0 | |
| New York | +2 | | | ** |
| Rio de Janeiro | +3 | | | *** |
| London | +7 | | | ******* |
| Moszkva | +9 | | | ********* |
| Dubaj | +10 | | | ********** |
| Mumbai | +11.5 | | | *********** |
| Sanghaj | +14 | | | ************** |
| Tokió | +15 | | | *************** |
| Sydney | +16 | | | **************** |

= 0.022‰ USA Népesség



