Jelenlegi helyi idő itt ‘Aiea, Amerikai Egyesült Államok
Kérdés: Mennyi az idő itt ‘Aiea? Válasz: ‘Aiea (Hawaii) "HST" időzónában található [*1] (GMT időeltolódás órában: -10) és a nyári időszámítás NEM aktív ⇒ Jelenlegi helyi idő (Abban a pillanatban, amikor ez az oldal meg lett jelenítve): hétfő, 2026. május 25, 13:47 szükség esetén frissítése a lapot
Óra átállítás
nem ismert.
» ‘Aiea Óra átállítás 2026, 2027 (Pacific/Honolulu) »
| ‘Aiea infó: | |
|---|---|
| Ország: | Amerikai Egyesült Államok |
| Valuta: | USD, Dollar |
| Kontinens: | Észak Amerika |
| Népesség: | ≈ 9 338 = 0.03‰ USA Népesség |
| Tengerszint feletti magasság: | ≈ 36 m |
| GPS koordináták | 21° 22' 56" Észak, 157° 56' 1" Nyugat |
| Távolság innen * Egyenlítő: | 2377.5 km (1477.3 mi) |
| Távolság innen * Északi sark: | 7629.6 km (4740.8 mi) |
| Nyelvek: [*2] | angol/Amerikai Egyesült Államok (+3) |
| Hálózati dugó | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Állítsa be ‘Aiea várost alapértelmezettként
Napszak ‘Aiea-'n most
![]() 05:49 |
![]() |
![]() 19:07 |
Időeltolódást ‘Aiea-tól:
| Los Angeles | +3 | | | *** |
| Mexico City | +4 | | | **** |
| New York | +6 | | | ****** |
| Rio de Janeiro | +7 | | | ******* |
| London | +11 | | | *********** |
| Moszkva | +13 | | | ************* |
| Dubaj | +14 | | | ************** |
| Mumbai | +15.5 | | | *************** |
| Sanghaj | +18 | | | ****************** |
| Tokió | +19 | | | ******************* |
| Sydney | +20 | | | ******************** |

= 0.03‰ USA Népesség



