Jelenlegi helyi idő itt ‘Āhuimanu, Amerikai Egyesült Államok
Kérdés: Mennyi az idő itt ‘Āhuimanu? Válasz: ‘Āhuimanu (Hawaii) "HST" időzónában található [*1] (GMT időeltolódás órában: -10) és a nyári időszámítás NEM aktív ⇒ Jelenlegi helyi idő (Abban a pillanatban, amikor ez az oldal meg lett jelenítve): hétfő, 2026. május 25, 13:50 szükség esetén frissítése a lapot
Óra átállítás
nem ismert.
» ‘Āhuimanu Óra átállítás 2026, 2027 (Pacific/Honolulu) »
| ‘Āhuimanu infó: | |
|---|---|
| Ország: | Amerikai Egyesült Államok |
| Valuta: | USD, Dollar |
| Kontinens: | Észak Amerika |
| Népesség: | ≈ 8 810 = 0.028‰ USA Népesség |
| Tengerszint feletti magasság: | ≈ 33 m |
| GPS koordináták | 21° 26' 41" Észak, 157° 50' 16" Nyugat |
| Távolság innen * Egyenlítő: | 2384.4 km (1481.6 mi) |
| Távolság innen * Északi sark: | 7622.6 km (4736.5 mi) |
| Nyelvek: [*2] | angol/Amerikai Egyesült Államok (+3) |
| Hálózati dugó | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Állítsa be ‘Āhuimanu várost alapértelmezettként
Napszak ‘Āhuimanu-'n most
![]() 05:49 |
![]() |
![]() 19:07 |
Időeltolódást ‘Āhuimanu-tól:
| Los Angeles | +3 | | | *** |
| Mexico City | +4 | | | **** |
| New York | +6 | | | ****** |
| Rio de Janeiro | +7 | | | ******* |
| London | +11 | | | *********** |
| Moszkva | +13 | | | ************* |
| Dubaj | +14 | | | ************** |
| Mumbai | +15.5 | | | *************** |
| Sanghaj | +18 | | | ****************** |
| Tokió | +19 | | | ******************* |
| Sydney | +20 | | | ******************** |

= 0.028‰ USA Népesség



